Dentibaby® Dentibaby při prořezávání zoubků

Doporučená cena: 128 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Dentibaby je zubní gel určený ke zklidnění bolestivých dásní při prořezávání zoubků.

Přípravek na zklidnění dásní při prořezávání zoubků; obsahuje výtažek z heřmánku, kozlíku a propolisu.

Tyto 3 složky přírodního původu jsou tradičně známy svými zklidňujícími a tišícími účinky na bolest spojenou s prořezáváním zoubků

Způsob použití: Malé množství gelu vytlačte na čistý koneček prstu anebo na vatovou tyčinku a jemně vtírejte dítěti do dásně po dobu 2 - 3 minut.  Opakujte tak často, jak je to nutné.

Složení: Výtažek z kořene kozlíku (Valeriana officinalis extract 5%, výtažek z heřmánku, (Chamomilla recutita extract) 5%, výtažek z propolisu (Propolis cera extract) 5%.

Upozornění: V případě pokračujících potíží spojených s prořezáváním zoubků (zvýšená teplota, bolest, zduřelé dásně), kontaktujte dětského lékaře.Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Skladování: Po každém použití dobře uzavřete a přípravek uchovávejte nejlépe v chladničce. Přípravek v původním obalu skladuje při teplotě do 30°C. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Zdravotnický prostředek

Balení: 25 ml

K dostání v lékárnách, v sítích dm drogerie markt a prodejen Globus. Není-li skladem v lékárnách, žádejte objednání do druhého dne.

Výrobce: LDPSA 28 rue Marbeuf 75008 Paris, Francie

Bezplatná telefonická poradna: 800 500 500 nebo nám zašlete svůj dotaz do naší zdravotní poradny.