Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu tbl. 30

koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Silná i přes slabý močový měchýř Slabý močový měchýř je velmi rozšířený problém, se kterým se potýká přibližně každá čtvrtá žena. Smích nebo kýchnutí? I z těchto příčin dochází k nechtěnému úniku moči. Nepodléhejte svému slabému močovému měchýři! Dr. Böhm® dýňové tablety pro ženu přirozeněposilují funkci močového měchýře a svalstva pánevního dna. Tím zajišťují zvýšenou kvalitu života a vnitřní pohody. Abyste se mohla opět „v klidu" smát!

Rakouské výrobky nejvyšší kvality - vyrobené dle nejpřísnějších farmaceutických kritérií

Na citlivý močový měchýř

  • při slabosti močového měchýře
  • posiluje funkci močového měchýře a svalstva pánevního dna

Slabost močového měchýře – častý problém Nechtěný únik moči u žen je velmi rozšířený problém. Slabostí močového měchýře je postižena téměř každá čtvrtá žena. K nechtěnému úniku moči dochází kvůli oslabenému svalstvu močového měchýře a pánevního dna při tělesné námaze, při zvedání věcí a chůzi do schodů, ale také při smíchu, kašli nebo kýchnutí.

Použití založené na tradici a vědeckých poznatcích Pozitivní vliv dýňových semen na oslabený močový měchýř je znám v lidovém lékařství již několik staletí. Od počátku 20. století se především ve Štýrsku pěstuje zvláštní druh dýně (Cucurbita pepo styriaca). Vědecky bylo prokázáno, že používání semen této dýně vede k posílení funkce močového měchýře i v případech s nechtěným únikem moči. Vědecké studie se speciálním bezolejným extraktem (EFLA®940) ze štýrské dýně potvrdily, že tento extrakt napomáhá normální funkci močového měchýře. Počet každodenních mimovolných úniků moči a močení se během dvou měsíců snížil o více než 80%.

Působení dýňových jader Funkce močového měchýře je udržována v rovnováze tělu vlastními hormony. Především u starších žen, ale také v důsledku těhotenství, může být tato rovnováha narušena. Extrakt z dýňových semen napomáhá normální funkci močového měchýře a posiluje svalstvo pánevního dna. Tento účinek je vyvolán nejrůznějšími látkami obsaženými v dýňových semenech, mimo jiné takzvanými lignany. Tyto látky jsou obsaženy ve vysoké koncentraci v bezolejných částech dýňových semen, tedy nikoliv v dýňovém oleji. Pouze přípravek Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženuobsahují díky patentovanému postupu výroby (EFLA®940) tyto cenné bezolejné látky, a to ve větší než dvacetinásobné koncentraci.

Navíc jsou tablety doplněny cennými sójovými izoflavony.

Výhody přípravku Dr. Böhm®Dýňové tablety pro ženu:

  • čistě rostlinný doplněk stravy napomáhá normální funkci močového měchýře
  • obsahuje patentovaný bezolejný speciální extrakt (EFLA®940) ze semen štýrské dýně
  • je standardizovaný a dvacetkrát zkoncentrovaný
  • je zkombinován s cennými sójovými izoflavony
  • bez použití genetického inženýrství
  • je vyráběn a kontrolován podle farmaceutických kritérií kvality

Složení v 1 tabletě: Extrakt ze semen štýrské dýně: 400 mg; Sójový extrakt: 30 mg

Neobsahuje fruktózu, laktózu, kvasnice, lepek ani umělá barviva.

Dávkování a použití: Během prvních dvou týdnů by se měla užívat jedna tableta dvakrát denně (ráno a večer), nekousat a zapít tekutinou. Poté se doporučuje užívat jednu tabletu, nejlépe před spaním po delší časové období (minimálně tří měsíců). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i dvě tablety. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Velikost balení: 30 tablet

K dostání v lékárnách. Není-li skladem, žádejte objednání do druhého dne.

Bezplatná telefonická poradna: 800 500 500 nebo nám zašlete svůj dotaz do naší zdravotní poradny.

Více informací: http://apomedica.com/at/ www.dr-boehm.cz