LIFTEA® COLAGENOVA HA s vanilkovou příchutí

Doporučená cena: 599 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Vychutnejte si péči o pleť
Jako ženy máme vysoké nároky na svůj vzhled. Pokud hledáte kvalitního pomocníka při péči o mladistvý vzhled pleti, můžete vyzkoušet doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA. Tento nutrikosmetický přípravek má podobu prášku, ze kterého snadno připravíte lahodný nápoj s vanilkovou příchutí, a hlavně s vysokým obsahem hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové. Vaši pleť tak vyživuje zevnitř. Příznivý vliv má i na normální stav vlasů, nehtů či kloubů. Kolagen je základní bílkovinovou složkou pojivové tkáně a představuje téměř 30 % bílkovin živočišné hmoty. Je významným proteinem v lidském těle, který podporuje například soudržnost, pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí.  V průběhu života se obnovuje, v kostech přibližně po roce a v kůži zhruba každých pět měsíců. S přibývajícím věkem však tvorba kolagenu klesá a snižuje se síla a odolnost jeho vláken. To může vést k rychlejšímu stárnutí pleti a tvorbě vrásek.

Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA obsahuje patentovaný hydrolyzovaný kolagen Peptan®. Jde o přírodní bioaktivní kolagen, který je dodávaný v dobře vstřebatelné formě.

Značková kyselina
Kyselina hyaluronová se v lidském těle vyskytuje přirozeně. Nachází se v mnoha tkáních včetně kůže, kloubů, kostí, chrupavek a očního sklivce. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organismu se nachází v kůži. Kyselina hyaluronová dokáže vázat velké množství vody odpovídající až tisícinásobku své hmotnosti. Zadrží ji v tkáni, a tím podporuje její hydrataci a tonus. S rostoucím věkem se koncentrace této kyseliny v těle snižuje, což může vést k tvorbě vrásek, suché a hrubé pleti a jejímu celkovému stárnutí. V doplňku stravy Liftea COLAGENOVA HA je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová ExceptionHYAL®, která je do pokožky i pojivových tkání distribuována i při ústím podání.

Složení a dávkování

Složení v doporučené denní dávce:

 • Hydrolyzovaný kolagen: 10 g
 • Kyselina hyaluronová: 0,1 g
 • Maltodextrin: 2,73 g
 • Sodík: 0,18 g
 • Vanilková příchuť: 0,15 g
 • Sladidlo z cukrové třtiny (sukralóza): 0,02 g

Nutriční údaje doporučené denní dávky:

 • Energetická hodnota: 46,4 kcal (195 kJ)
 • Bílkoviny: 9 g
 • Sacharidy: 2,9 g (z toho cukry 0,19 g)
 • Tuky: 0 g
 • Sůl: 0,02 g


Obsah balení: 390 g (vystačí na 30 dnů)

Doporučená denní dávka: 13 g (2 odměrky, odměrka přiložena) Doporučenou denní dávku rozpusťte ve 2 dl vody, mléka, jogurtu nebo nesycených nápojů.

Komu je přípravek určen Přípravek je určen pro ty, kteří si chtějí vychutnat péči o krásnou, pevnou a pružnou pleť.

Přípravek není určen dětem. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Je rovněž nevhodný pro osoby s fenylketonurií. Pokud trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, poraďte se před užíváním přípravku s lékařem.

Zobrazit stránku produktu na facebook.com.