LIFTEA® Colagenova Hyaluronic+

Doporučená cena: 289 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Jednoduchá péče o vaši krásu
Krásná mladistvá pleť je snem mnoha žen. Proto ji také věnujeme tolik péče. Přispět k výživě pleti zevnitř může i kombinace mořského kolagenu, kyseliny hyaluronové a výtažku z třešně acerola, která je zdrojem vitamínu C. Dopřát si ji můžete snadno a rychle – v jedné tobolce ji nabízí nový doplněk stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+, který podporuje krásnou, pevnou i pružnou pleť a potlačení tvorby vrásek.

Kolagen, který má jméno
Kolagen je základní bílkovinovou složkou pojivové tkáně a představuje téměř 30 % bílkovin živočišné hmoty. Je významným proteinem v lidském těle, který podporuje například soudržnost, pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí.  V průběhu života se obnovuje, v kostech přibližně po roce a v kůži zhruba každých pět měsíců. S přibývajícím věkem však tvorba kolagenu klesá a snižuje se síla a odolnost jeho vláken. To může vést k rychlejšímu stárnutí pleti, a tvorbě vrásek.

Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ obsahuje mořský kolagen Peptan®. Jde o přírodní bioaktivní kolagen, který je dodávaný v dobře vstřebatelné formě.

Značková kyselina
Kyselina hyaluronová se v lidském těle vyskytuje přirozeně. Nachází se v mnoha tkáních včetně kůže, kloubů, kostí, chrupavek a očního sklivce. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organismu se nachází v kůži. Kyselina hyaluronová dokáže vázat velké množství vody odpovídající až tisícinásobku své hmotnosti. Zadrží ji v tkáni, a tím podporuje její hydrataci a tonus. S rostoucím věkem se koncentrace této kyseliny v těle snižuje, což může vést k tvorbě vrásek, suché a hrubé pleti a jejímu celkovému stárnutí. V doplňku stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová ExceptionHYAL®, která je do pokožky i pojivových tkání distribuována i při ústím podání.

Méně známá třešeň
Pomyslnou třešničkou na dortu je v případě doplňku stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ výtažek z třešně Acerola, která je zdrojem vitamínu C, jež podporuje normální tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, ale i zubů. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Složení a dávkování

Složení v 1 tobolce:

  • Kyselina hyaluronová ExceptionHYAL® (rostlinného původu, získaná biofermentací kvasnic): 100 mg
  • Výtažek z třešně Acerola (Malpighia punicifolia L.): 80 mg standardizovaný obsah 50 % vitamínu C: 40 mg (50 % RHP*)
  • Peptidy bioaktivního mořského kolagenu Peptan®: 60 mg


Obsah balení: 30 tobolek

Přídatné látky:

  • maltodextrin
  • emulgátor: stearan hořečnatý
  • protispékavá látka: oxid křemičitý

*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučená denní dávka: 1 tobolka denně (zapít sklenicí vody)

Komu je přípravek určen
Přípravek je určen ty, kdo chtějí podpořit pružnost a mladistvý vzhled své pleti, ale i krásu svých vlasů a nehtů. Díky obsaženým látkám může být vhodným doplněním stravy sportovců namáhajících svůj pohybový aparát.