LIFTEA® Kurkumin

Doporučená cena: 189 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Doplněk stravy Liftea Kurkumin přináší v praktické formě tobolek kombinaci extraktu z kořene kurkumy a inulinu, které podporují správnou činnost trávicí soustavy – především jater. Kurkumin, který na náš organismus příznivě působí hned v několika oblastech, je také dobře známým antioxidantem.

Víc než koření


Často nevědomky klademe na naše tělo velkou zátěž v podobě hektického životního stylu a s ním leckdy souvisejícího jídelníčku, který má k pestré a vyvážené stravě daleko. Praktickým pomocníkem pro ty, kteří chtějí své tělo podpořit i v náročném období, se může stát doplněk stravy Liftea Kurkumin.

Obsahuje totiž extrakt z kořene kurkumy, který na náš organismus blahodárně působí, například pokud jde o normální trávení a činnost jater. Svou roli hraje i při podpoře správné funkce dýchacího a kardiovaskulárního systému. Nezapomínejme ani na příznivý vliv na dobrý stav naší pokožky, ale i kloubů a kostí.

Součástí produktu je výtažek z kořene čekanky – inulin. Jde o rozpustnou vlákninu, která příznivě působí na správné trávení, protože podporuje rozvoj užitečných střevních bakterií (prebiotikum).

Složení a dávkování


Složení v 1 tobolce:

  • Extrakt z kořene kurkumy: 10 990 mg (Curcuma longa extrakt 70 : 1 – 157 mg) s obsahem 95 % kurkuminoidů
  • Inulin: 300 mg


Další přidané látky:

  • želatina (obal tobolky)
  • steran hořečnatý (protispékavá látka


Doporučená denní dávka: 1–2 tobolky denně

Přípravek není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro lidi se žlučníkovými kameny, ani s již diagnostikovaným onemocněním jater a slinivky.

 

Zobrazit stránku produktu na facebook.com.