LIFTEA® Šalvěj + yzop pro zmírnění nadměrného pocení

Doporučená cena: 149 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

K horkému létu sice patří, ale vítaný obvykle není. Natož v případě, kdy se ve větší míře vyskytuje i mimo typická vedra. Řeč je o potu. Jednou z jeho funkcí je regulovat teplotu našeho těla, ale pro nás většinou bývá důležitější regulovat samotný pot. K udržení normální míry pocení přispívá i bylinka známá pod názvem šalvěj lékařská. Extrakt z ní je proto obsažen v doplňku stravy Liftea Šalvěj+yzop, kde jej, jak už název napovídá, doplňuje ještě výtažek z květu méně známé byliny, kterou je yzop lékařský.

Pot pod kontrolou

Pocení zdaleka nesouvisí jen s vysokými venkovními teplotami. Vzpomeňte si například na situace, kdy si vás šéf v práci zavolá „na kobereček“. Někdo se v takových chvílích orosí na čele, u jiných lidí jsou výsledkem nevzhledné stopy po potu na oblíbené košili. Ačkoliv se běžná hygiena i používání antiperspirantů i deodorantů pomalu stávají denní rutinou většiny z nás, ne vždy stačí. Navíc antiperspiranty a deodoranty obvykle působí pouze v místě aplikace a pot stékající například po zádech tak neovlivní. K udržení normální míry pocení přispívají i některé přírodní látky. Patří k nim bylinka šalvěj lékařská, která má navíc příznivý vliv na hormonální rovnováhu nebo správnou funkci dýchacího systému. Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu. Extrakt z této byliny si v praktické formě tobolek můžete pořídit v doplňku stravy Liftea Šalvěj+yzop, kde je doplněn o extrakt z yzopu lékařského. Tomu je rovněž přičítán blahodárný vliv na normální funkci dýchacího systému nebo na normální stav kostí a kloubů.

Složení a dávkování

Složení v 1 tobolce:

  • práškovaná nať 200 mg a extrakt z nati šalvěje lékařské (Salvia officinalis): 140 mg (10:1 – 14 mg)
  • extrakt z nati yzopu lékařského (Hyssopus officinalis): 200 mg (4:1 – 50 mg)

Přídatné látky:

  • Plnidlo: dextrin
  • Obal tobolky: želatina
  • Protispékavá látka: stearan hořečnatý
  • Koloidní bezvodý oxid křemičitý

Obsah balení: 30 tobolek

Doporučená denní dávka: 1–2 tobolky denně

Přípravek je vhodný pro ty, kteří chtějí podpořit udržení normální míry pocení. Je vhodný i pro ženy v období menopauzy. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Zobrazit stránku produktu na facebook.com.