LIFTEA® Třezalka

Doporučená cena: 109 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Kdo by to neznal: náročné úkoly v práci a spousta povinností a leckdy i starostní doma… Hektický životní styl klade velké nároky na naši psychiku i ve chvílích, kdy je nejlepší zachovat klid. Chcete-li podpořit svou psychiku a přispět k udržení emoční rovnováhy a pozitivní nálady, můžete vyzkoušet přírodní látky, které obsahuje krásná bylinka třezalka tečkovaná. Extrakt z ní si v praktické formě tablet můžete dopřát v doplňku stravy Liftea Třezalka.

Hlavně klid

Někdo řeší složité úkoly v práci, jiný má problémy doma a další se připravuje na důležitou zkoušku na univerzitě. Tak či tak máme občas starostí nad hlavu a potřebujeme podpořit. Právě v takových chvílích můžete zkusit sílu přírodních látek obsažených v třezalce tečkované. Ta má příznivý vliv na naši náladu i psychiku a může přispět k zachování tolik potřebné emoční rovnováhy. Blahodárný vliv má i na osvěžení těla, spánek nebo přirozenou imunitu. Navíc příznivě působí na normální trávení či správnou funkci močových cest a ledvin, ale i dýchacího a kardiovaskulárního systému. Proto doplněk stravy Liftea Třezalka obsahuje extrakt z této byliny. Komu je přípravek určen Hodí se pro lidi prožívající náročnější období a pro ty, na které je v práci nebo doma vyvíjen vyšší tlak. Podpoří ty, kteří potřebují zachovat emoční rovnováhu a pozitivní náladu. Přípravek není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Je nevhodný pro lidi trpící fotoalergií.

Složení a dávkování


Složení v 1 tabletě: Třezalka tečkovaná, Hypericum perforatum: 301 mg (extrakt z kvetoucí nati 7 : 1 – 43 mg)

Další přidané látky:

  • zahušťovadlo: dihydráthydrogenfosforečnanu vápenatého
  • plnidla: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulóza
  • stabilizátory: polydextróza, polyvinylpyrolidon, triethylcitrát
  • barvivo: oxid titaničitý
  • protispékavé látky: stearan hořečnatý, mastek


Obsah balení: 30 tablet

Doporučená denní dávka: 1–2 tablety denně

Zobrazit stránku produktu na facebook.com.