MERIDOL® SAFE BREATH Gel na zuby a jazyk

Doporučená cena: 110 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Gel na zuby a jazyk meridol HALITOSIS je účinný produkt vhodný ke každodenní péči o zuby a k čištění jazyka. Bojuje proti příčinám zápachu z úst. Jeho účinek vychází z kombinace aktivních složek vyvinuté výzkumným týmem meridol. Obsahuje aminfluorid / fluorid cínatý, laktát zinku a také aromatické složky proti zápachu z úst.

Gel na zuby a jazyk meridol HALITOSIS:

  • Neutralizuje aktivní složky zápachu v ústní dutině
  • Čistí zuby a jazyk
  • Účinně chrání před zubním kazem

Gel na zuby a jazyk meridol HALITOSIS zajišťuje dlouhotrvající pocit svěžesti v ústech a poskytuje jistotu čistého a čerstvého dechu každý den. Účinnost gelu na zuby a jazyk meridol HALITOSIS byla klinicky ověřena.

Doporučené použití: Gel na zuby a jazyk meridol HALITOSIS je vhodný ke každodennímu používání. Zuby si čistěte gelem jako obvykle při denním režimu péče o zuby. K čištění jazyka naneste na svou škrabku na jazyk meridol HALITOSIS gel na zuby a jazyk v množství o velikosti hrášku a rozetřete po povrchu jazyka. Poté si jazyk vyčistěte směrem zezadu dopředu a jemně odstraňte povlak z jazyka. Nakonec si ústa krátce vypláchněte vodou.

Chraňte před světlem (přímým slunečním) a teplem. Pro dospělé a děti starší 12 let.

K dostání v lékárnách. Není-li skladem v lékárnách, žádejte objednání do druhého dne.

Bezplatná telefonická poradna: 800 500 500 nebo nám zašlete svůj dotaz do naší zdravotní poradny.

Zobrazit stránku produktu na facebook.com.