PHILIPS RESPIRONICS® Philips inhalátor InnoSpire GO

Doporučená cena: 5900 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

InnoSpire Go funguje na bázi tzv. metody vibrace technologie mesh. Obsahuje síťku s přibližně 1000 mikroskopickými otvory. Síť vibruje a tekutý přípravek se táhne přes tyto otvory a přemění se na jemnou mlhu, čímž se vytvoří aerosol. InnoSpire GO pracuje rychleji, což znamená, že doba zpracování je kratší, obvykle až na 4 minuty.

InnoSpire Go používá jinou technologii, která nevyžaduje motor. To znamená, že je menší, lehčí a prakticky velmi tichý. Je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé. Balení obsahuje cestovní taštičku a náhradní díly včetně masky. Je určen pouze pro jednoho pacienta. Tento přístroj není hrazen pojišťovnou.

InnoSpire Go je určen k rozprašování běžně předepisovaných tekutých inhalačních léků na respirační onemocnění. Obvykle se jedná o bronchodilatátory, steroidy a antibiotika.

Přístroj může být napájen napájecím adaptérem AC / DC od zdroje napájení 100-240V 50 / 60Hz.

Jedná se o lithium-iontovou baterii, která vydrží přibližně 30 ošetření na jedno nabití (120 minut).