Salus® Bylinné tonikum Protecor - Aktivní srdce

Doporučená cena: 329 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

Hektický životní styl plný stresu klade vysoké nároky na náš organismus a samozřejmě i na naše srdce. Při každodenních aktivitách i sportu můžete jeho normální činnost podpořit díky látkám obsaženým v doplňku stravy Salus Protecor Aktivní srdce. Celou třetinu jeho složení tvoří plody hlohu, kterému je připisován příznivý vliv na správnou činnost srdce i nervové a oběhové soustavy.  Přípravek je rovněž zdrojem vitamínu B1 (thiaminu), který také podporuje normální činnost srdce, nervové soustavy a psychiky. V komplexním složení doplňku stravy Salus Protecor Aktivní srdce najdete i další tělu prospěšné látky. Patří k nim:

  • Hořčík mající blahodárný vliv na správnou činnost svalů, ale také na snížení míry únavy a vyčerpání. 
  • Vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 
  • L-carnitin.

Součástí unikátního složení přípravku jsou také extrakty z červených hroznů, svatojánského chleba, borůvek či mrkve nebo koncentráty z granátového jablka, červených hroznů, meruněk a dalšího ovoce.

Přednosti výrobku

  • originální složení s obsahem látek podporujících správnou činnost srdce, 
  • zdroj vitamínů B1 a E a hořčíku, 
  • chutné bylinné tonikum. 

Přípravek neobsahuje konzervanty, alkohol ani zdroje lepku.

Účinky aktivních složek

  • Hloh obecný podporuje správnou činnost srdce a funkci nervové i oběhové soustavy. 
  • Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normální činnosti srdce, nervové soustavy a psychiky. 
  • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 
  • Hořčík je důležitým prvkem, který přispívá k normální činnosti svalů, nervové soustavy a psychiky. Pomáhá také udržovat správný stav kostí a zubů. Navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.


Složení přípravku: plody hlohu 32%, voda, glukonát hořečnatý, ovocná směs (voda, koncentrát meruněk, hroznový koncentrát, guma ze svatojánského chleba, koncentrát jablečného džusu, přírodní příchuť), ovocná směs (hroznový koncentrát, extrakt ze svatojánského chleba, jablečný džus), mango směs (voda, mango koncentrát, hroznový koncentrát, extrakt svatojánský chleba, jablkový koncentrát, citrónová šťáva, přírodní aroma), koncentrát z džusu granátového jablka 4%, vinan L-carnitinu 1,7%, magnesium-citrát, barevný bylinný extrakt (z borůvky a mrkve), suchý extrakt z červených hroznů (0,4%), D-alpha-tocopherolacetat (Vitamin E), thiaminhydrochlorid (Vitamin B1)

Balení: 250 ml Dávkování a užívání: 1x denně 20 ml před snídaní nebo 2x denně 10 ml ráno a odpoledne.

Upozornení: před použitím láhev protřepat. Použijte pro dávkováním odměrku. Nepřekračujte denní doporučené množství. Doplňek stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Dodržujte zdravý životní styl.

Důležité: neužívejte přímo z láhve. Po každém použití láhev dobře uzavřete a vraťte ihned do chladničky. Uchovávejte v suchu při teplote 5- 25 °C. Po otevření spotřebujte do 3 týdnu. Uchovávejte mimo dosah dětí.