LIFTEA

Liftea je česká značka, která čerpá inspiraci z přírody a starých herbářů léčivých bylin, aby vám pak ve spolupráci s předními odborníky v oblasti lékařství a farmacie mohla nabídnout zdraví z přírody, které skutečně umí pomáhat.

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se při různých onemocněních uchylují k síle bylin až dvě třetiny světové populace. Liftea vám chce poskytnout takové doplňky stravy, které dokážou léčivou sílu přírody ještě znásobit. Léčivé látky z bylin proto nabízí ve formě silných extraktů, jaké nelze obvykle získat běžným užíváním bylin. Navíc je míchá s jinými rostlinami nebo látkami tak, aby byl dosažen co nejsilnější účinek a aby byla garantována vstřebatelnost a využitelnost účinných látek naším organismem.

Pro maximální účinek přírodní síly rostlin využívá značka Liftea nejmodernější vědecké poznatky, informace a studie. Stejně tak jako znalosti a zkušenosti předních českých odborníků v oblasti lékařství a farmacie.

Novinky mezi produkty se vyvíjí i díky pozornému sledování potřeb zákazníků a zdravotních problémů, které řeší. Proto máte možnost mezi produkty značky Liftea nacházet stále nová řešení na své neduhy a problémy. A nejen to! Liftea se snaží svými produkty nehasit jen již rozvinuté problémy svých zákazníků, ale vyvíjet i produkty ideální pro prevenci, a problémům i nemocím tak účinně předcházet.

Značka Liftea patří do divize Pharma společnosti LIFTEC CZ a.s. Ta je významnou distribuční a současně výrobní společností zaměřenou na farmaceutický a drogistický trh v České republice a na Slovensku, kde působí více než 25 let. LIFTEC CZ a.s. zastupuje významné světové značky v oblasti farmacie (léčiva, zdravotnické prostředky a doplňky stravy), drogistického zboží a kosmetiky. Firma má veškerá oprávnění k distribuci léčiv, zajišťuje odborné poradenství při registraci léčiv a spolupráci při plnění podmínek české a slovenské legislativy potřebné při uvedení přípravků na trh.
LIFTEA® Chlorella, spirulina, zelený ječmen
Doplněk stravy. Tři oblíbené zelené potraviny v jedné tabletě. Podporuje vitalitu, imunitu i kontrolu tělesné hmotnosti.
LIFTEA® Třezalka
Doplněk stravy. Obsahuje extrakt z třezalky tečkované. I v náročném období podpoří duševní zdraví, emoční rovnováhu a psychiku. Přispívá k osvěžení těla a blahodárně působí na přirozenou imunitu.
LIFTEA® Bylinky na odvodnění forte
Doplněk stravy. Přispívá k vylučování vody z organismu. Podporuje normální činnost ledvin i přirozenou obranyschopnost těla.
LIFTEA® Sladké sny
Doplněk stravy. Kombinace extraktu z kořene kozlíku lékařského a chmelových šištic doplněná o vitamín B6. Podporuje klidný spánek a duševní zdraví.
LIFTEA® Kurkumin
Doplněk stravy. Obsahuje extrakt z kurkumy – až 95 % kurkuminoidů. Přispívá ke správnému trávení a činnosti jater i kardiovaskulární soustavy. Podporuje imunitní systém a normální činnost nervové soustavy.
LIFTEA® Pro játra a ledviny
Doplněk stravy. Kombinace tří bylin podporujících normální trávení, činnost žaludku, jater a ledvin. Přispívá k pročištění organismu.
LIFTEA® Metabolik k očistě organismu
Doplněk stravy. Podporuje pročištění organismu. Přispívá k normální funkci jater, trávení a střevního traktu.
LIFTEA® Hloh, jmelí, česnek
Doplněk stravy. Mají příznivý vliv na normální činnost cévní soustavy. Přispívají k udržení správné hladiny cholesterolu a tuků v krvi.
LIFTEA® Šalvěj + yzop pro zmírnění nadměrného pocení
Doplněk stravy. Kombinace extraktu z nati šalvěje a yzopu. Podporuje udržení normální míry pocení. Má příznivý vliv na hormonální rovnováhu a pohodu žen v období menopauzy.
LIFTEA® COLAGENOVA HA s vanilkovou příchutí
Doplněk stravy. Vysoký obsah patentovaného hydrolyzovaného kolagenu Peptan® a kyseliny hyaluronové ExceptionHYAL® Podporuje krásnou, pevnou a pružnou pleť i potlačení tvorby vrásek Má příznivý vliv na vlasy, nehty a klouby
LIFTEA® COLAGENOVA HA s čokoládovou příchutí
Doplněk stravy. Vysoký obsah patentovaného hydrolyzovaného kolagenu Peptan® a kyseliny hyaluronové ExceptionHYAL®. Podporuje krásnou, pevnou a pružnou pleť i potlačení tvorby vrásek. Má příznivý vliv na vlasy, nehty a klouby.
LIFTEA® Colagenova Hyaluronic+
Doplněk stravy. Kombinace mořského kolagenu, kyseliny hyaluronové a zdroje vitamínu C v praktické formě tobolek. Snadný způsob, jak podpořit krásu a mladistvý vzhled pleti. Příznivě působí také na vlasy, nehty a klouby.
LIFTEA® Vosk na bradu a knír cedr a pomeranč
Dodá vousům (bradě i kníru) tvar, jaký je potřeba
LIFTEA® Vosk na bradu a knír cedr a bergamot
Dodá vousům (bradě i kníru) tvar, jaký je potřeba
LIFTEA® Sůl do koupele MEDOVÉ SNĚNÍ
Dopřejte si příjemnou relaxační koupel s vůní medu a mléka.
LIFTEA® Sůl do koupele NĚŽNÉ POHLAZENÍ
Rozmazlujte se vůní heřmánku a zeleného čaje. Péče o sebe vás jistě potěší.
LIFTEA® Sůl do koupele SLADKÝ VÁNEK
Nechte se unášet voňavým vánkem čerstvého melounu a okurky.
LIFTEA® Sůl do koupele SMYSLNÁ VÁŠEŇ
Užijte si plnými doušky koupel ve víru vášně s vůní granátového jablka.
LIFTEA® Štíhlá linie
Efektivní hubnutí, detoxikace a kontrola hmotnosti
LIFTEA® Sůl do koupele HRAVÁ EXOTIKA
Exotická koupel s vůní manga přenese vaši mysl do jiných krajů.
LIFTEA® Sůl do koupele LEHKÉ NOŽKY
Po koupeli s prokrvujícím účinkem rozmarýnu bude každý váš krok už jenom lehčí.