elmex® SENSITIVE Ústní voda pro citlivé zuby

Doporučená cena: 154 koupit

Kliknutím na tlačítko ,,Koupit'' budete přesměrováni na stránky produktu v internetovém obchodě lékárna.cz a tlačítkem „prodejní místa“ můžete vyhledat kamennou lékárnu ve vašem okolí. prodejní místa

S postupujícím věkem naše dásně ustupují, čímž dochází k odhalování zubních krčků. Bez ochrany, kterou poskytují dásně a zubní sklovina, se zubní krčky stanou citlivými na vnější podněty a náchylnými ke kazům dentinu.

Ústní voda elmex SENSITIVE PLUS obsahuje vysoce účinný aminfluorid. Na obnažených zubních krčcích vytváří z ochranného polymeru a aminfluoridu dvojitý ochranný film. Uzavírá otevřené dentinové tubuly, a tím pomáhá zamezit nepříjemným vjemům. Zároveň je vědecky ověřeno, že aminfluorid poskytuje účinnou ochranu před kazem dentinu.

Jsou-li používány každý den, představují ústní voda elmex SENSITIVE PLUS, zubní pasta elmex SENSITIVE PLUS a zubní kartáček elmex SENSITIVE společně účinný ochranný a čisticí systém vhodný pro pacienty s obnaženými zubními krčky. Jestliže strom přijde o svou kůru, je obnažen a ponechán napospas přírodním vlivům. U zubů je to zcela stejné. Dojde-li k odhalení zubních krčků, vzniká riziko kazu zubního krčku.

Cílová skupina: lidé s obnaženými a přecitlivělými zubními krčky.

Hlavní výhody produktu: ochrana před kazem dentinu a přecitlivělými zuby. Speciální aktivní složky pomáhají snížit existující přecitlivělost.

Doporučené použití: jednou nebo dvakrát denně vypláchnout ústa

Obsah fluoridu: 250 ppm

K dostání v lékárnách. Není-li skladem v lékárnách, žádejte objednání do druhého dne.

Bezplatná telefonická poradna: 800 500 500 nebo nám zašlete svůj dotaz do naší zdravotní poradny.